Inspektor Ochrony Danych dla jednostek organizacyjnych PSP z terenu woj. wielkopolskiego*

*z wyłączeniem Komendy Miejskiej PSP w Poznaniu

 

Formularz zostanie wysłany do administratora danych osobowych, a kopia do inspektora ochrony danych i nadawcy.
Upewnij się, że wpisałeś poprawnego maila, bo w przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Administrator Danych Osobowych:
Zapytanie dotyczy:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Inne dane kontaktowe np. telefon, adres:
Treść zapytania/wniosku:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży 64-800 Chodzież ul. Marcinkowskiego 6, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspchodziez@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie 64-700 Czarnków ul. Ogrodowa 1, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspczarnkow@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie 62-200 Gniezno ul. B. Chrobrego 22, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspgniezno@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez z siedzibą w 63-800 Gostyń ul. Wrocławska 247, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspgostyn@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wlkp. z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wlkp. 62-065 Grodzisk Wlkp. ul. Rakoniewicka 31, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspgrodzisk@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie 63-200 Jarocin ul. Powstańców Wlkp. 2, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspjarocin@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu z siedzibą w Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu 62-800 Kalisz ul. Nowy Świat 40/42, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kmpspkalisz@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie 63-600 Kępno ul. Broniewskiego 12, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspkepno@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole 62-600 Koło ul. Toruńska 74, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspkolo@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie z siedzibą w Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koninie 62-510 Konin ul. Przemysłowa 7, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kmpspkonin@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie 64-000 Kościan ul.Bączkowskiego 5a, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspkoscian@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie 63-700 Krotoszyn ul. Mickiewicza 29, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspkrotoszyn@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie z siedzibą w Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie 64-100 Leszno ul. Okrężna 19, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kmpspleszno@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie 64-400 Międzychód ul. Zewnętrzna 4, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspmiedzychod@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu 64-300 Nowy Tomyśl ul. Powstańców Wlkp. 2a, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspnowytomysl@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach 64-600 Oborniki ul.11 listopada 16, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspoborniki@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp. z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. ul. Stefana Batorego 21, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspostrow@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie 63-500 Ostrzeszów ul. Sportowa 9, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspostrzeszow@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile 64-920 Piła ul. Moniuszki 1, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppsppila@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie 63-300 Pleszew ul. Słowackiego 19, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppsppleszew@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rawiczu 63-900 Rawicz ul. Scherwentkego 13, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppsprawicz@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy 62-400 Słupca ul. Ratajczaka 1, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspslupca@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach 64-500 Szamotuły ul. Obornicka 10, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspszamotuly@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Śremie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Śremie 63-100 Śrem ul. Grunwaldzka 23, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspsrem@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wlkp. z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wlkp. 63-300 Środa Wlkp. ul. Libelta 2a, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspsroda@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Turku z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku 62-700 Turek ul. Św. Floriana 2, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspturek@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu 62-100 Wągrowiec ul. Przemysłowa 44, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspwagrowiec@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie 64-200 Wolsztyn ul. Wschowska 17, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspwolsztyn@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni 62-300 Września ul. Wrocławska 44, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspwrzesnia@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie z siedzibą w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie 77-400 Złotów ul.Domańskiego 48, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kppspzlotow@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej z siedzibą w Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu 61-767 Poznań ul. Masztalarska 3, w celu udzielenia odpowiedzi na mój adres e-mail lub kontakt podany powyżej w formularzu kontaktowym w związku z moim zapytaniem/wnioskiem.

Informujemy, że zgoda może zostać przez Państwa cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres administratora danych osobowych kancelaria@psp.wlkp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.